Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2466713
10481
401
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Azonosítatlan jelzéssel: Táj, házzal. Akvarell, karton 14x16 cm 2459543
10482
401
Azonosítatlan jelzéssel: Királylány. Rézkarc, papír. Jelzett. 5x8,5 cm Paszpartuban 2460033
10483
401
Olvashatatlan jelzéssel: József Attila illusztráció. Rézkarc, papír, paszpartuban, 9,5×6 cm 2381266
10484
401
Azonosítatlan jelzéssel: Ház, tópart. .Olaj, vászon. Sérült. 36x30 cm 2433175
10485
401
Olvashatatlan jelzéssel: Vízpart. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 40x30 cm 2459673
10486
401
Jelzés nélkül: Japán hölgyek. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 19x7,5 cm 2467199
10487
401
Kézzel festett modern ikon fa táblán, jelzés nélkül. 20x18 cm 2432719
10488
401
Jelzés nélkül: Keszthely, bárka a Balaton partján. Olaj, karton. 18,5x26,5 cm 2401817
10489
401
Jelzés nélkül: Napfényes táj. Olaj, karton, 15,5x20,5 cm 2441802
10490
401
Jelzés nélkül: Vízparti táj. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 9,5x18 cm. 2417651
10491
401
Jelzés nélkül: Vízparti tájkép lóval. Olaj, farost, keretben. 17x20 cm 2442199
10492
401
Jelzés nélkül: Tanya. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa keretben. 40x57,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft