Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2463890
10432
401
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Szigeti 942 jelzéssel: Napfényes utca. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 38,5×27,5 cm 2464905
10433
401
Szőnyi I jelzéssel: Falusi utca. Tempera, papír, 34,5x43,5 cm. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 2458067
10434
401
Szontag M 1906 jelzéssel: Papagáj.
Üveg, zománcfesték, szép keretben 30x40 cm 2440776
10435
401
Venkói jelzéssel: Virág csendélet. Vegyes technika, papír. 42x29 cm Üvegezett keretben 2440767
10436
401
TM jelzéssel: Virágok. Olaj, karton, 70x34 cm. 1586513
10437
401
cca 1910 TT jelzéssel: Az ifjak álma. Tus, papír, üvegezett keretben, 17×11 cm 2163897
10438
401
3800
V jelzéssel: Női portré. Szén, papír, üvegezett keretben, 28,5x19,5 cm 2463990
10439
401
Marija V jelzéssel: Csendélet. Pasztell, papír. Üvegezett fa keretben, 33,5x49,5 cm 2456695
10440
401
VA jelzéssel: Tájkép
Akvarell, papír, 22x32cm, Üvegezett sérült keretben. 2443869
10441
401
Vajda L jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, farost. Kopott fa keretben. 40x30 cm 2461907
10442
401
Varga jelzéssel: Asztalnál. Olaj, vászon. Üvegezett, sérült fa keretben. 40x50 cm 2462642
10443
401
Vaszary jelzéssel: Tus, ceruza, papír. Lap bal széle vágott. Hátoldalán modern ház látképe. 30x21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft