Nyomtatványok Tételek száma: 333
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2458392
14051
400
Printed Materials
1942 Magyarságtudomány. Eckhardt Sándor közreműködésével szerk.: Ortutay Gyula. I. évf. 2. sz. 1942. április. Bp., Magyarságtudományi Intézet-Franklin. Papírkötésben, kissé foltos borítóval. 2451984
14052
400
Printed Materials
1943 Lardoline Rt. reklámos zsebnaptára/notesze az év minden hónapjára, 11 db kis füzet karton tokban, a márciusi hiányzik, használatlan, jó állapotban 2402428
14053
400
Printed Materials
1943 Europa I. évf. 4. sz., 1943 december, karácsonyi kiadás, szakadt, szétvált papírkötésben, javított, 6 db hiányzó képpel, 68 p. 2427175
14054
400
Printed Materials
1943 Szebb jövőt! A Leventék képes hetilapjának 4 száma, szakadozottak. 2454954
14055
400
3200
Printed Materials
1943 Magyar Fényképész V. évfolyam 6. szám, 8p 2454959
14056
400
3200
Printed Materials
1943 Magyar Fényképész V. évfolyam 2. szám, 8p 2454962
14057
400
3200
Printed Materials
1943 Magyar Fényképész V. évfolyam 9. szám, 8p 2455671
14058
400
Printed Materials
1943-1960 A néma tanú és a Le Capitan című filmek reklámprospektusa, egyik hajtott, 2 db 2458030
14059
400
Printed Materials
1944 Újpesti tűzoltótanfolyam emléklapja hajtva 2407823
14060
400
Printed Materials
1944 Munkaadók előjegyzési naplója az 1944. évre. Szerk.: Volenszky Béla. Harmadik évfolyam. Kopott, foltos félvászon-kötésben, a gerincén kis sérüléssel, benne néhány bejegyzéssel. 2407820
14061
400
Printed Materials
1944-1945 Bayer Diarium, benne számos bejegyzéssel, kiadói egészvászon-kötébsen, sérült kötéssel. + 1939-1942 Vénykönyv, néhány bejegyzéssel. 2456709
14062
400
Printed Materials
cca 1945 Szarvasi dolgozók énekkari meghívója, belépővel, bizonylattal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft