Nyomtatványok Tételek száma: 333
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2449175
14027
400
Printed Materials
1938 Szent István hét leporello 2458526
14028
400
Printed Materials
1938 Az Esztergomi Szent Imre gimnázium értesítóje 2454466
14029
400
Printed Materials
1938 Seraphisches Liebeswerk zur Rettung religiös und sittlich gefährdeter Kinder kinyithatü kártyanaptár, hátoldalán az Elisabethheim képével 2455667
14030
400
Printed Materials
1938 Gázhűtőszekrény képes ismertető füzete, képekkel illusztrált, 16p 2452326
14031
400
Printed Materials
1938-1939 Asszonyok világa I. évf. 1. és 2. sz. + II. évf. 2. sz., Magyar Szövetkezeti Asszonyliga, foltos borítóval, 20+28+20 p. 2447187
14032
400
Printed Materials
1938-1990 Kis kártyás tétel: Nikotexes bridzs lap + 2 reklám 2448495
14033
400
Printed Materials
1939 A gróf Klebersberg Kúnó szoborbizottság meghívója a szobor leleplezésére hozzá az autó szélvédőre ragasztható behajtási engedély. 2285912
14034
400
Printed Materials
1939 gróf Teleki Pál irodalmi munkássága. Különlenyomat a Földrajzi Közlemények 1939. évi, LXVII. kötet, 4. számából. 10 p. Bibliográfia éves bontásban. Kiadói papírkötés. 2449181
14035
400
Printed Materials
cca 1940 Gozal Yehudit Yellin gyermek kifestő héber képeskönyv 2227936
14036
400
400
Printed Materials
cca 1940 Technikai, ipari papírok (anyagjelölés, fémek, oszlopok szárhevederezése) vászonkötéses könyvbe fűzve, tulajdonosi névbejegyzéssel 2447911
14037
400
Printed Materials
cca 1940 2 db festményről készült, nagyméretű reprodukció nyomat (banánültetvény rabszolgákkal, német házaspár), vászonra kasírozva, a kőszegi Gyurátz Ferenc Evang. Leánygimnázium pecsétjével/leltári címkéjével jelzett, sérült, viseltes állapotban, kb. 85x60 cm 2227977
14038
400
2200
Printed Materials
cca 1940 Mappányi magyar, angol és német nyelvű iratok ipari, technikai témában Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft