1956 Ludas Matyi 27 lapszáma, többek közt Kassowitz Félix, Kaján Tibor, Sándor Károly, Toncz Tibor, Szűr-Szabó József karikatúráival; vegyes, részben rossz állapotban
1958 Pesti Turf XIII. évf. 94. (37.) sz., Nemzetközi Meeting, VI. nap, A szocialista és népi demokratikus államok nagydíja, Budapest, 1958.IX.7., kissé foltos, 12 p.
cca 1959 össz. 15 db szovjet-orosz történelmi témájú reprodukció, műtárgyfotó, ebből 8 db cirill betűs dedikációval vagy ajándékozási sorokkal. 2 db szakadásokkal. 28x23 és 42x60 cm közötti méretekben
1959 Ludas Matyi teljes XV. évfolyama egybekötve, 1959. jan. 1.- dec. 31., szerk.: Tabi László, Földes György, helyenként kis szakadásokkal, egészvászon-kötésben
1959-1979 Borsodi Szemle 6 száma + IV. évfolyam, egészvászon-kötésben + Kluger Lászlóné: A Borsodi Szemle repertóriuma 1956-1967. Miskolc, 1968, II. Rákóczi Ferenc Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.