Nyomtatványok Tételek száma: 333
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2424646
14075
400
Printed Materials
cca 1950-1970 Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db:
V. Ember Mária-F. Vattai Erzsébet: Reneszánsz ékszerek, régi magyar díszruhák. Bp., én., Múzeumok Rotaüzeme-ny. Papírkötésben.;
1961 Ideg és lelkiegészségügyi (mentalhygiénai) és neveléslélektani kiállítás katalógusa. Bp., 1961, Egészségügyi Minisztérium Egészségügyi Felvilágítási Központja-Budapesti Közegészségügyi és Járványügyi Állomás-Múzeumok Központi Porpaganda Irodája. 14 p. Megjelent 500 példányban.;
Szépirodalmi szemelvények és versek a tagsági könyvről. Összeáll.: OSZK, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Bp., én., DISZ VIII. ker. VB., 15 p. Megjelent 500 példányban.; 2395961
14076
400
Printed Materials
1951-1952 Magyar Sakkélet 1952. jan., február, március, június, július, 1951. szept., október. Kopott, foltos félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel. 2451953
14077
400
Printed Materials
1952/1956 Előjegyző zsebnaptár, 2 db, minikönyv formátumú, ajándékozási bejegyzésekkel, használatlan állapotban 2412571
14078
400
Printed Materials
1953 Bp., Szepesi György-Lukács László: Az évszázad mérkőzése, Ifjúsági Könyvkiadó, újrakötött, 60p 2449450
14079
400
28000
Printed Materials
1953 Ludas Matyi 30 lapszáma, többek közt Kaján Tibor, Szűr-Szabó József, Toncz Tibor karikatúráival; vegyes, részben rossz állapotban 2395682
14080
400
Printed Materials
1953 Ludas Matyi, IX. évf. 9. sz., 1953. feb. 25., Szerk.: Gádor Béla, szakadt, az elülső lap sarkán szöveget is érintő hiánnyal, kissé foltos, 8 p. 2395643
14081
400
Printed Materials
1953 Ludas Matyi, IX. évf. 23. sz., 1954. jún. 4., Szerk.: Gádor Béla, kis szakadásokkal, kis foltokkal, 8 p. 2316501
14082
400
Printed Materials
1953-1979 Az Országos Béketanács és a Szovjetunió Rendkívüli és Meghatalmazott nagykövete által küldött meghívók, 2 db 2395386
14083
400
Printed Materials
1954 Repülőnap műsorfüzet, 1954. júl. 25., Bp., Vörös Csillag-ny., 16 p. 2395626
14084
400
Printed Materials
1954 Ludas Matyi, X. évf. 20. sz., 1954. máj. 13., Szerk.: Gádor Béla, 8 p. 2395689
14085
400
Printed Materials
1954 Ludas Matyi, X. évf. 11. sz., 1954. már. 11., Szerk.: Gádor Béla, szakadt, javított, kissé foltos, 8 p. 2449954
14086
400
30000
Printed Materials
1954 Ludas Matyi 35 lapszáma, többek közt Kassowitz Félix, Szűr-Szabó József, Toncz Tibor karikatúráival; vegyes, részben rossz állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft