Porcelán Tételek száma: 335
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2419562
11110
397
Herendi Eton mintás tál, kézzel festett, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, 37x28 cm 2422348
11111
397
Herendi Eton mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, minimális kopással, 12,5x8,5 cm 2420844
11112
397
7500
Herendi Kitty mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cm, d: 11,5 cm 2386216
11113
397
Herendi Terus (TS) dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Falra rögzíthető fém kerettel d: 25,5 cm 2386322
11114
397
Herendi Terus ciklámen mintás dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Falra rögzíthető fém kerettel d: 25,5 cm 2386319
11115
397
Herendi csipkebogyó mintás dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Falra rögzíthető fém kerettel d: 25,5 cm 2386316
11116
397
Herendi régi virágmintás dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Falra rögzíthető fém kerettel d: 25,5 cm 2381183
11117
397
Herendi Paon de Peking/ Pekingi páva (PP) mintás porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kopással / Hand painted porcelain with Chinese peacock pattern 13,5x9 cm 2420776
11118
397
32000
Herendi Rothschild mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20,5 cm 2385957
11119
397
Herendi Rotschild mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 23 cm 2420693
11120
397
Herendi Viktória mintás tálka, 4 db, mind különféle, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7,5x9,5x1,5 és 15,5x8,5x3 közötti méretekben 2362467
11121
397
Herendi Viktória mintás áttört kosár, kézzel festett, jelzet, kopásnyomokkal, 10×14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft