Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 257
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2354023
19024
395
Jewellery
Ezüst(Ag) háromköves gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,88 g 2355171
19025
395
Jewellery
Ezüst(Ag) "Toulon" díszkanál, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 12,97 g 2355167
19026
395
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, jelzés nélkül, méret: 56, bruttó: 2,22 g 2355161
19027
395
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,39 g 2355179
19028
395
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) díszítésű, köves szintetikus gyűrű, méret: 55, bruttó: 2,86 g 2355121
19029
395
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, fekete zománcozott díszítéssel, jelzett, méret: 53, bruttó: 3,88 g 2337006
19030
395
Jewellery
Ezüst(Ag) medálok, 2 db, jelzéssel és jelzés nélkül, h: 1,5 és 2,5 cm, bruttó: 9,37 g 2355170
19031
395
Jewellery
Ezüst(Ag) golfütős nyakkendőcsipesz, jelzett, h: 5 cm, nettó: 9 g 2353610
19032
395
Jewellery
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, millefioris medállal (üveg sérült), jelzett, h: 45 cm, d: 2,5 cm, bruttó: 5,64 g 2353618
19033
395
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, 6×5 cm, bruttó: 16,28 g 2353626
19034
395
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, bruttó: 27,11 g 2353707
19035
395
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, köves medállal, jelzett, h: 43 cm, bruttó: 30,52 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft