Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 257
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2353720
19036
395
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos, gyöngyház díszítéssel, jelzett, méret: 50, bruttó: 5,26 g 2336734
19037
395
Jewellery
Ezüst (Ag) címeres karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 8,24 g 2317892
19038
395
Jewellery
Ezüst(Ag) láng alakú gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 4,23 g 2356838
19039
395
Jewellery
Ezüst(Ag) végtelen jeles karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 4,16 g 2356195
19040
395
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott, csavart nyaklánc, borostyános medállal, jelzett, javított lánc, h: 44 cm, bruttó: 9,37 g 2356701
19041
395
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, köves medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 11,49 g 2356322
19042
395
Jewellery
Ezüst(Ag) medálok, 2 db, jelzett, bruttó: 6,45 g 2356314
19043
395
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 22,1 g 2354021
19044
395
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, kővel, jelzés nélkül, 5×5 cm, bruttó: 14,02 g 2356210
19045
395
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört indás gyűrű, jelzett, méret: 52, nettó: 3,78 g 2356388
19046
395
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kék köves díszítéssel, méret: 51, bruttó: 3,44 g 2277349
19047
395
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, szintetikus sárga kővel, jelzés nélkül, méret: 50, bruttó: 5,32 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft