Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 257
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2356827
19012
395
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, biztonsági lánccal, jelzett, d: 5,5 cm, nettó: 10,4 g 2356972
19013
395
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán virág miniatűr, jelzés nélkül, nettó: 17,41 g 2356922
19014
395
Jewellery
Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott fülbevalópár, jelzett, 3×1,5 cm, bruttó: 16,82 g 2353788
19015
395
Jewellery
Ezüst(Ag) állatos medál, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 10,09 g 2353670
19016
395
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott gyűrű, kövekkel, jelzett, méret: 53, bruttó: 5,62 g 2353583
19017
395
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) fényképtartó medál, jelzés nélkül, kis hibákkal, 3×2,5 cm, nettó: 11,79 g 2354020
19018
395
15000
Jewellery
Ezüst(Ag) szkarabeuszos karkötő, jelzett, 6×6 cm, nettó: 44,4 g 2354015
19019
395
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű markazittal és rózsaszín kővel, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,9 g 2353998
19020
395
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) venezianer nyaklánc (szemhibával), borostyános medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 4,6 g 2353770
19021
395
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, borostyánnal, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,91 g 2354004
19022
395
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, apró kövekkel, jelzett, 5,5×5,5 cm, bruttó: 14,03 g 2354024
19023
395
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos gyűrű, jelzett, méret: 60, bruttó: 8,33 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft