Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 257
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2401215
19096
395
38000
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 86,57 g 2401235
19097
395
Jewellery
Ezüst(Ag) félköríves fülbevalópár, jelzés nélkül, d: 1,5 cm, nettó: 4,92 g 2401241
19098
395
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, 3×2 cm, nettó: 5,92 g 2401252
19099
395
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, markazittal és fekete kővel, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 10,97 g 2401256
19100
395
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán karkötő, biztonsági lánccal, jelzett, sérült kapocs, nettó: 17,54 g 2401265
19101
395
Jewellery
Ezüst(Ag) golyós nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 7,97 g 2401272
19102
395
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, markazitos, kék köves medállal, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 6,76 g 2401275
19103
395
3800
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, kövekkel, jelzett, h: 2 cm, bruttó: 9,46 g 2401282
19104
395
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, markazittal és kék kövekkel, jelzett, 2,5×1,6 cm, bruttó: 10,48 g 2401284
19105
395
Jewellery
Ezüst(Ag) mandzsettagomb-pár, jelzés nélkül, bruttó: 8,71 g 2401287
19106
395
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) pillangó miniatűr, jelzett, 2,3×3 cm, nettó: 3,45 g 2401291
19107
395
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) szőtt karkötő, jelzett, h: 16,5 cm, nettó: 9,44 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft