Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 257
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2401240
19168
395
Jewellery
Ezüst (Ag) kígyó nyaklánc, jelzett, h: 56,5 cm, nettó: 6,3 g 2401127
19169
395
Jewellery
Ezüst (Ag) virágos bross, jelzés nélkül, kis kopással, nettó: 9,5 g 2401005
19170
395
6500
Jewellery
Ezüst (Ag) szalvétagyűrű Juditka felirattal, jelzés nélkül, kopottas, nettó: 17,8 g 2401616
19171
395
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karperec, virágos motívummal, kövekkel gazdagon kirakva, jelzett, 5×6 cm, bruttó: 23,3 g 2401869
19172
395
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 7,68 g 2401871
19173
395
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 60, bruttó: 2,41 g 2401865
19174
395
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal gazdagon kirakva, jelzett, méret: 53, bruttó: 6,29 g 2401800
19175
395
Jewellery
Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, 2 db, jelzettek, méret: 56 és 57, bruttó: 4,4 g 2401751
19176
395
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazittal és kék kővel, jelzés nélkül, méret: 54, bruttó: 5,04 g 2401956
19177
395
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 10,34 g 2401657
19178
395
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott gyűrű, jelzés nélkül, méret: 51, nettó: 7,78 g 2401647
19179
395
Jewellery
Ezüst(Ag) modern dupla körös gyűrű, jelzett, méret: 51, nettó: 13,88 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft