Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 209

Vegyes kiállítási katalógus tétel, 13 db: Kondor Béla emlékkiállítás, Emléklap Sárdy Lóránt Robert Hubert (Sárdy Lóránt által dedikált), Szőnyi István festményei, Bernáth Aurél, Izsó Miklós, Horvai Károlyné: Clark Ádám, Ferenczi István-Izsó Miklós-Strobl Alajos, Feledy Gyula (2 db), Rajzok Babits Mihály verseihez (Feledy Gyula kiállítása), Ócsvár Rezső, Borsodi Képzőművészek grafikai és festészeti kiállítása.
16688.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Molnos Péter: Scheiber Hugó. A magyar festészet mesterei. Bp.,2015, Kossuth-Magyar Nemzeti Galéria. Színes képekkel, Scheiber Hugó műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
16689.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gergely Mariann: Kádár Béla. A magyar festészet mesterei. Bp., 2015, Kossuth-Magyar Nemzeti Galéria. Színes képekkel, Kádár Béla  műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
16690.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Balázs-Arth Valéria: Délvidéki magyar képzőművészeti lexikon. Budapest, 2007, Timpf. 672p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, előzéklapon ajándékozási sorokkal.
16691.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Attila Csörgő: Archimedean Point. Budapest, 2010, Gurgur Editions/Ludwig múzeum. Kortárs magyar művész munkáit bemutató könyv, angol nyelven, képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16692.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Herend. Virágzó manufaktúra a 20. században. A bevezető tanulmány és a képanyag összeállítása: Vadas József munkája. Varga Vera műtárgyleírásaival és Szelényi Károly fotóival. Veszprém, 1996, F. Szelényi Ház. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16693.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Levárdy Ferenc: Magyar templomok művészete. Bp., 1982, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16694.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16695.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Haiman György: A Kner család és a magyar könyvművészet. 1882-1944. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16696.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Artner Tivadar: Évezredek művészete. Bp.,1968, Gondolat. Második, bővített és javított kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16697.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Petrovics Elek: Magyar Mesterművek. Bp., 1936, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Dr. Dajbukát Gergely ex libris-szével.
16698.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Mátéfy Györk, M. Novák Irma: A szőnyegbecsüs zsebkönyve. Becsüsök, műgyűjtők, műkereskedők részére. Victoria szakkönyvek. Győr, 1997, Victoria. Kiadói papírkötésben + Lédács Kiss Aladár, Szűtsné Brenner Klára: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1963, Gondolat. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, szakadt papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.
16699.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft