Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 209

Dr. Körmendi Anna - Csák Ferenc (szerk.): A Jövő Csillagai. Egy galéria története 1992-1997. Bp., 1999, Körmendi Galéria. 317p. Kiadói kartonált papírkötés.
16712.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16713.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Zsákovics Ferenc (szerk.): Swierkiewicz Róbert. Bp., 2009, 	2021 Galéria. 106p. Swierkiewicz Róbert műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Papírkötésben.
16714.

Zsákovics Ferenc (szerk.): Swierkiewicz Róbert. Bp., 2009, 20'21 Galéria. 106p. Swierkiewicz Róbert műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Papírkötésben.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Szabó György-Gyémánt László: Dialóg és monológ. Bp., 1995, DFC Kiadó. 2. bővített kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal, Gyémánt László műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16715.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Wehner Tibor: Mészáros Dezső (1923-2003) szobrászművész. Bp.-Sopron, 2005, Körmendi Galéria. 109p. Színes és fekete-fehér képekkel, Mészáros Dezső műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16716.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3 db képzőművészeti kiállítási katalógus: Kovács Péter Balázs (szerk.): Színes rajz - colour drawing. Nádor Galéria, 1999. október 22- november 22. Bp., 1999, Belvárosi Művészek Társasága. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt El Kazovszkij, Keserü Ilona, Szikora Tamás, Szurcsik József műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. + Kovács Péter Balázs (szerk.): Tér rajz - spatial drawing. Nádor Galéria, 2000. október 25 - november 26. Bp., 2000, Belvárosi Művészek Társasága. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt El Kazovszkij, Keserü Ilona, Szikora Tamás, műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. + Bihon Győző. H.n., 2002, Körmendi Galéria. 24p. Kiadói papírkötés.
16717.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
8 db képzőművészeti katalógus: Schrammel Imre, Mazzag István, Nagy Sándor, Körmendi-Csák gyűjtemény, Drienyovszky János, Koppány Attila, Bujdosó Ernő, Giricz Máté. Kiadói papírkötés.
16718.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Hárs Éva: Vasarely Múzeum Pécs. Pécs, 1976, Janus Pannonius Múzeum. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Papírkötésben, kissé kopott gerinccel.
16719.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4 db képzőművészeti katalógus és meghívó: Kápolnatárlatok, Boglárlelle, 1979. Kiállítási katalógus, többek közt Kass János, Nagy Sándor, Gádor Magda plasztikai alkotásaival illusztrált. + Pablo Picasso Grafikái. Bp., 1967, Műcsarnok. Kiállítási katalógus, Picasso grafikai alkotásaival illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval + Francia mesterek a leningrádi Ermitázsból. Bp., 1969, Szépművészeti Múzeum. Kiállítási katalógus. + Biai-Föglein István kiállítási meghívó, Képcsarnok, 1989.
16720.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gerbert Frodl, Gerald Schlag (szerk.): Hans Makart und der Historismus in Budapest, Prag und Wien. Ausstellung in Schloss Halbturn, Wien, 29. April bis 26. Oktober 1986. Eisenstadt, 1986, Amt d. Bgld. Landesregierung. Kiállítási katalógus. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Munkácsy Mihály és Benczúr Gyula műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, borítón apró sérüléssel.
16721.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
16722.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Rózsa György: A Történelmi Képcsarnok legszebb festményei. A Magyar Nemzeti Múzeum kincsei. Bp., 1977, Corvina. Egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
16723.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft