Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 209

16676.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Handbuch der Architektur. II. Theil: Die Baustile. Historische und Technische Entwickelung des Handbuches der Architektur. 1. Band: Josef Durm: Die Baukunst der Griechen. Hrsg.: Josef Durm, Hermann Ende, Eduard Schmitt, Heinrich Wagner. Darmstadt, 1892, Arnold Bergsträsser, VII+386+10 p.+ 3 (színes litografált képtáblák) t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, hiányos gerinccel, de a könyvtest egyben van, az első két lap kissé foltos, kissé sérült. Benczúr Béla (1854-1941) mű-építész, festő, művészeti író névbélyegzőjével.
16677.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Révész Emese: Rippl-Rónai József. Bp., 2005., BumBum Art Consulting. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16678.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Murádin Jenő: Székelyföldi ösztöndíjasok 1941-1943. Csíkszereda, 2012, Csíkszereda Kiadóhivatal. Többek közt Hincz Gyula, Klie Zoltán, Mágori Varga Béla, Duray Tibor képeivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16679.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16680.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Nékám Lívia: Meisseni porcelán a budapesti Iparművészeti Múzeum gyűjteményében. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kopott papír védőborítóban + Héjjné Détári Angéla: Régi magyar ékszerek. Bp., 1965, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval, kopott papír védőborítóban + Nagybákay Péter: Magyarországi céhbehívó-táblák. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kopott papír védőborítóban.
16681.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16682.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Lyka Károly, Kacsóh Pongrác: A Művészet Könyve. A képzőművészetek történeti és technikai fejlődése. A zene fejlődéstörténete I-II. A Műveltség Könyvtára. Bp., 1909, Athenaeum. Egészvászon kötés, kissé laza kötésben
16683.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vahtang Beridze: Tbilisi, 1972. Le Vieux. 28t. Kiadói mappában 46 p.
16684.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fajó János retrospektív kiállítása. Műcsarnok, Bp., 1990. Fekete-fehér és színes képekkel, Fajó János műveinek reprodukcióival illusztrált katalógus. Félvászon kötés, kissé kopott borítóval.
16685.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kass János grafikái. Szeged, 1988, Szeged MVT VB Művéslődésügyi Osztálya. 16 reprodukcióval, papír mappában, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
16686.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Henry de Morant: Az iparművészet története a kezdetektől napjainkig. Fordítás: Kovács Vera, Benczédi Magda, Fázsy Anikó, Havas Lujza. Bp. 1976, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16687.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft