A tavaszi kiállítás képes tárgymutatója 1943. március 27. - április 26, Műcsarnok. Bp., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Többeközt ifj. Czene Béla, Kacziány Aladár, Viski János műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, helyenként ceruzás jelölésekkel és ceruzás firkált lapokkal.
cca 1967-1970 Kass János grafikus 2 db katalógusa (Kass János kiállítása, 1967, Kultúrális Kapcsolatok Intézete, meghívóval és egy angol nyelvű, é.n.), egyik a művész által dedikált.
Homér Lajos: Keleti miniaturák. Ars Mundi VII. Bp.,1943, Officina. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötés, kiadói sérült, hiányos papírborítóban, de belül jó állapotban.
Dr. Pipics Zoltán: Így nézd a szépet! 100 képpel és Haranghy Jenő rajzaival. Bp., 1943, Szerzői kiadás (Légrády Testvérek Rt. nyomda). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt papír védőborítóban.