Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 209

1970-1973 Hajnal Gabriella képzőművész, iparművész 3 db kiállítási katalógusa, egyik a művész által dedikált.
16616.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A tavaszi kiállítás képes tárgymutatója 1943. március 27. - április 26, Műcsarnok. Bp., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Többeközt ifj. Czene Béla, Kacziány Aladár, Viski János műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, helyenként ceruzás jelölésekkel és ceruzás firkált lapokkal.
16617.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
Pap Gábor (szerk.): Zománc 2006. XXXII. Nemzetközi Zománcművészeti Alkotótelep Kecskemét, 2008. június 19-júliusus 30. Katalógus. H.n., é.n., k.n.. 44p. Színes képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16618.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1967-1970 Kass János grafikus 2 db katalógusa (Kass János kiállítása, 1967, Kultúrális Kapcsolatok Intézete, meghívóval és egy angol nyelvű, é.n.), egyik a művész által dedikált.
16619.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Homér Lajos: Keleti miniaturák. Ars Mundi VII. Bp.,1943, Officina. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötés, kiadói sérült, hiányos papírborítóban, de belül jó állapotban.
16620.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Brassai: Beszélgetések Picassóval. Bp.,1964, Corvina. Kiadói vászonkötés, papír védőborítóval.
16621.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Pipics Zoltán: Így nézd a szépet! 100 képpel és Haranghy Jenő rajzaival. Bp., 1943, Szerzői kiadás (Légrády Testvérek Rt. nyomda). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt papír védőborítóban.
16622.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gerő László: Magyar műemléki ABC. Fekete-fehér ábrákkal. Bp., 1984, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötésben.
16623.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Pogány Ö Gábor: A magyar festészet forradalmárai. Ars Mundi X. Bp.,én.,Officina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói vászon-kötés
16624.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Barki Gergely, Gulyás Gábor: Újragondolt Czóbel. Szentendre, é.n., Ferenczy Múzeumi Centrum. Színes és fekete-fehér képekkel, Czóbel Béla műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16625.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Ferenczi Imre: A munkáslakás-kérdés. Bp., 1906, Kilián Frigyes, 176 p. Átkötött egészvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel, volt könyvtári példány.
16626.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Marosi Ernő: Magyar falusi templomok. Építészeti hagyományok. Bp., 1979, Corvina. Második átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés,
16627.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft