Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 209

1977 A nagy forradalom plakátjai, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 17 db színes nyomat (2., 8., 11., 12., 17., 21., 23., 24. hiányzik) + kísérő tanulmány, kiadói sérült mappában
16592.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Mikó Árpád, Verő Mária (szerk.): Mátyás király öröksége, Késő reneszánsz művészet Magyarországon (16-17. század). II. kötet. Bp., 2008, MNG. 268p. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
16593.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Mikó Árpád, Verő Mária (szerk.): Mátyás király öröksége, Késő reneszánsz művészet Magyarországon (16-17. század). Bp., 2008, MNG. 390p. I. kötet. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
16594.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
16595.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szávai János (szerk.): Kassák, esszék, tanulmányok a költőröl, íróról, művészről. Bp., 1990, Tankönyvkiadó. Példányszám: 2000. Kiadói papírkötés. Volt könyvtári példány. Első néhány lap jobb felső sarkában kissé foltos.
16596.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1987 André Kertész. Fotómúzeum kiállítási katalógus. A kiadvány szövegét írta, és a képeket válogatta Bodnár János. Bp., 1987, Artunion, 3+22 p. Benne André Kertész (1894-1985) 22 fotójának reprodukciójával. Kiadói papírkötésben.
16597.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1983 Kovács Ferenc (1926-1990) szobrászművész kiállítása. A művész által DEDIKÁLT példány. Kiállítási katalógus.Bp., Budapest Galéria.
16598.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bóna Endre: Szent-Györgyi Albert emlékezete képzőművészeti alkotásokban. Dedikált! Szeged, 2009. Szerzői. Kiadói kartonálásban
16599.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Balogh Jolán: Varadinum. Várad vára. 2. kötet. Művészettörténeti füzetek 13/2. Bp., 1982, Akadémiai Kiadó. Kissé kopott kiadói papírkötésben.
16600.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Murádin Jenő: Klein József. Bukarest, 1977, Kriterion. Fekete-fehér és színes képekkel, Klein József műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
16601.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vaszary János emlékkiállítása. Összeáll.: Bordácsné Haulisch Lenke. Bp., 1961, Magyar Nemzeti Galéria. A katalógusból kimaradt művek jegyzékével külön lapon. Fekete-fehér képekkel, Vaszary János műveinek reprodukcióival illusztrált. Papírkötésben, kissé kopott borítóval.
16602.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Boros Judit, Kissné Budai Rita (szerk.): Ölel Carolus. Ferenczy Károly levelezése. Bp., 2011, MNG. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
16603.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft