Porcelán Tételek száma: 332
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2385943
11177
394
Herendi áttört kosár levél mintás. Fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan 15,5 cm 2385938
11178
394
Herendi Porcelángyár emléktál, biszkvit/fehér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 18 cm. Fény felé tartós / hold to light 2386083
11179
394
Herendi áttört tojás. Fehér mázas, jelzett, hibátlan 16 cm 2386922
11180
394
Herendi porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 12x9 cm 2385978
11181
394
Herendi porcelán rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 9 cm, d: 11 cm 2385866
11182
394
Herendi virágmintás tálka, kézzel festett, jelzett, kis foltokkal. d: 7,5 cm 2385845
11183
394
Herendi ibolyamintás kistányér, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, kopásokkal. d: 11 cm 2390117
11184
394
Herendi petrezselyem mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 15x9 cm 2390118
11185
394
Herendi virágcsokor mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal 14x11 cm 2389450
11186
394
Herendi búzavirág mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8,5 cm 2390452
11187
394
Herendi porcelán kiöntő, a tetején rózsával díszített, fehér mázas, jelzés nélkül, a rózsán apró töréssel, m: 26 cm 2390437
11188
394
Herendi porcelán mokkás csésze aljjal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 4,5 cm, d: 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft