Porcelán Tételek száma: 332
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2388353
11129
394
Herendi Apponyi mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 10x6 cm 2388384
11130
394
Herendi Apponyi mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopással. d: 11,5 cm 2385787
11131
394
Herendi Apponyi mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. m: 6,5 cm 2390140
11132
394
Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 18 cm 2390154
11133
394
Herendi Apponyi mintás lábas váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm 2390113
11134
394
Herendi Apponyi mintás lábas kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 7,5 cm 2390108
11135
394
Herendi Apponyi mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm 2390107
11136
394
Herendi rózsaszín Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14 cm 2390103
11137
394
Herendi Apponyi mintás csengő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9 cm 2391219
11138
394
Herendi Apponyi mintás porcelán tálca, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 17x44x2 cm 2392515
11139
394
Herendi rózsaszín Apponyi mintás áttört kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x6 cm 2385941
11140
394
Herendi csipkebogyó mintás süteményes tányér 5 db. Kézzel festett, jelzettek, hibátlanok d: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft