Porcelán Tételek száma: 332
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2385958
11105
394
Herendi Viktóra mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 23 cm 2387678
11106
394
Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12 cm 2385988
11107
394
Herendi Viktória mintás cipőcske, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. h: 10 cm, m: 5 cm 2385985
11108
394
Herendi Viktória mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, 11,5x7,5 cm 2385981
11109
394
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 19 cm 2385821
11110
394
Herendi Viktória mintás ovális tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9,5x7,5 cm 2385776
11111
394
Herendi Viktória mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 6,5 cm 2385758
11112
394
Herendi Viktória mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, tetején lepattanással. m: 6,5 cm 2385743
11113
394
Herendi Viktória mintás mini váza, kézzel festett, jelzett (7194/VBO), hibátlan. m: 6,5 cm 2390120
11114
394
Herendi Viktória mintás korsócska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8 cm 2390126
11115
394
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 7 cm 2390130
11116
394
Herendi Viktória mintás cipőcske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft