Porcelán Tételek száma: 332
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2393233
11410
394
Kínai kék mázas porcelán Pho kutya, 2 db, jelzés nélkül, hibátlanok, m: 11,5 cm 2374335
11411
394
Wallendorf rózsamintás porcelán kínáló tál. Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopásokkal 27,5 cm 2195039
11412
394
Jelzés nélkül: Antik, fajansz asztali lámpa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Búra nélkül. 34 cm 2233577
11413
394
4 db mini porcelán liba figura 3 cm, 5,5 cm 2316894
11414
394
Alt Wien - Ackermann & Fritze bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 10 cm 2327641
11415
394
4200
Porcelán csésze aljjal, aranyszínű és figurális dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, csésze m: 4 cm. alj d. 11 cm 2173668
11416
394
2 db porcelán figura, kézzel festett, jelzett, egyik sérült a kalapnál, m: 7 cm 2159901
11417
394
Össz. 3 db klf. porcelán tányér: Habsburg-China Moritz Zdekauer süteményes tányér, matricás, jelzett, kisebb lepattanással, d: 15,5 cm. Winterling Röslau Bavaria ellipszis alakú tányér,matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19 cm. Tányér, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 19 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft