Porcelán

Tételek száma: 332

Vadász zsákmánnyal, kézzel festett porcelán figura vázarésszel, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm
11385.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kínai porcelán női figura, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm
11386.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Porcelán balerina, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm
11387.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kínai kék mázas porcelán Pho kutya, 2 db, jelzés nélkül, hibátlanok, m: 11,5 cm
11388.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kínai porcelán figura, jelzett, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm
11389.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Német virágmintás porcelán bonbonniere, kézzel festett, PM jelzéssel, apró kopásokkal, 7x5,5 cm
11390.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
11391.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
cca 1935 Melitta schnellfilter - gyorsfilter teás és kávés csészékhez. Jelzett, a teás alján kis lepattanás. 15 cm, 10 cm
11392.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Delft fajansz edény krumplis fedéllel. Máz alatti kék festés, jelzés nélkül, mázkopásokkal. 29x16 cm
11393.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15
Gránit, Hollóházi, Alföldi porcelán teás és mokkás készlet darabok, klf mintákkal.
11394.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
11
Hajnal kávé reklámos Viktória porcelán cukordoboz. Matricás, jelzett, kevés kopással 13x7,5 cm
11396.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Meisseni porcelán áttört fali dísztál, virágmintás, máz alatti kék festéssel. Jelzett, kis kopásokkal, apró repedésekkel. Falra akasztáshoz fém tartóval. d: 28 cm
11397.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft