Hajnal kávé reklámos Viktória porcelán cukordoboz. Matricás, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/394/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hajnal-kave-reklamos-Viktoria-porcelan-cukordoboz-Matricas-jelzett-keves-kopassal-13x7-5-~II2392525
2392525
11396
394
Leírás: Hajnal kávé reklámos Viktória porcelán cukordoboz. Matricás, jelzett, kevés kopással 13x7,5 cm
: karap_norbert