Porcelán Tételek száma: 332
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2387288
11093
394
60000
1940 Herendi antik fekete Viktória Macaó füles kaspó. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. Rendkívül ritka! m: 14 cm, d: 16 cm 2389462
11094
394
3800
Herendi Esztergom Bazilika Esztergom 1000 éves. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 12x9 cm 2385964
11095
394
Herendi Viktória mintás fonott kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26,5x16 cm 2390135
11096
394
Herendi Viktória mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x7x5,5 cm 2390156
11097
394
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13 cm 2390099
11098
394
Herendi Viktória lábas váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16 cm 2388273
11099
394
Herendi Viktória mintás füles tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopással. 12x8,5 cm 2388303
11100
394
Herendi Viktória mintás mini hamutál, kézzel festett, jelzett, kis kopással. 9x5,5 cm 2388346
11101
394
Herendi Viktória mintás mini tálka, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 8,5x7,5 cm 2388372
11102
394
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 11x9 cm 2388378
11103
394
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopással. d: 10,5 cm 2388433
11104
394
Herendi Viktória mintás hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. 14x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft