Porcelán Tételek száma: 332
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2388392
11165
394
Herendi petrezselyem mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 10 cm 2388399
11166
394
Herendi virágmintás tálka, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 12,5 cm 2388412
11167
394
Herendi Fruits & Flowers mintás hamutál, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 13,5x9 cm 2388419
11168
394
Herendi virágmintás hamutál, kézzel festett, jelzett, kopással. 13,5x9 cm 2388450
11169
394
2200
Herendi virágmintás hamutál, kézzel festett, jelzett, kopással. 13,5x11 cm 2388465
11170
394
Herendi virágmintás mini váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. m: 7 cm 2388524
11171
394
Herendi virágmintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 7 cm, m: 4 cm 2385961
11172
394
Herendi zöld virág AS mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16,5 cm 2385949
11173
394
Herendi fedeles urnaváza. Fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan d: 26 cm 2385947
11174
394
Herendi áttört tálkák 2 db. Fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan d: 12 cm, m: 8,5 cm 2385946
11175
394
Herendi áttört talpas kínáló. Fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan d: 19 cm, m: 14,5 cm 2385945
11176
394
Herendi áttört kosár levél mintás. Fehér mázas, jelzés nélkül, egy fekete pöttynyi anyaghibával d: 15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft