Porcelán Tételek száma: 332
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2342135
11213
394
24000
Zsolnay Pompadour mintás porcelán kompótos készlet, 1 db tál d: 25 cm m: 7 cm, 8 db tálka d: 13 cm m: 3,5 cm, jelzett, apró kopásnyomokkal, eredeti dobozában 2391783
11214
394
Zsolnay kék-arany süteményes tálca. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 41x18 cm 2391787
11215
394
40000
Zsolnay kék-arany teás készlet + hozzá tálca (d: 30 cm ). Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2391779
11216
394
Zsolnay kék-arany süteményes készlet, Kézzel festett, jelzett, egyik tányér szélén minimális kopás. d: 30 cm, 19 cm 2387665
11217
394
Zsolnay porcelán teás csésze készlet 6 db csésze, aljjal, Matricás, jelzett, hibátlan. 2392386
11218
394
Zsolnay porcelán 4 személyes teás készlet, matricás, jelzett, kis kopásokkal 2392378
11219
394
Zsolnay porcelán mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásokkal, a kiöntő teteje hiányzik 2338943
11222
394
28000
Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet hat személyes, teljes 6+1 darabos. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 26 cm, d: 17 cm 2387675
11223
394
3 db Zsolnay búzavirág és pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, kettőn kopással. d: 12,5 cm, 8,5 cm;11x7 cm 2389449
11224
394
7 db Zsolnay búzavirág és pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 13 cm-ig 2393219
11225
394
Zsolnay búzarvirág mintás szíves tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12,5x8,5 cm 2389454
11226
394
3800
Zsolnay búzavirág mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, hibátlan.10x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft