Porcelán Tételek száma: 332
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2391384
11239
394
Zsolnay porcelán szett 3 darabbal: szív hamutál, vázácska, bonbonniere. 7,5x7,5 cm Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2392514
11240
394
Zsolnay tejkiöntő. Matricás, jelzett, hibátlan 11 cm 2394703
11241
394
Zsolnay porcelán teáskanna, fehér mázas, jelzett, kis kopással, lepattanással. m: 17,5 cm 2355859
11242
394
Zsolnay porcleán szelence, ékszeres dobozka. Matricás, jelzett, kis kopással. 10,5x8 cm 2331082
11243
394
Zsolnay porcelán virág mintás hiányos süteményes készlet: Tál, d: 30 cm és 4 db tányér, d: 19 cm. Matricás, mind jelzett, mind kopásnyomokkal. 2345416
11244
394
Zsolnay hamutál MHSZ 40 felirattal és logóval, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 11,5x8 cm 2386756
11245
394
3800
Zsolnay porcelán edények (3 db): nagyméretű levesestál (kis repedéssel), húsos tál (lepattanással), só- és borstartó. Jelzettek, kisebb kopásokkal. 2386687
11246
394
3400
Zsolnay virágmintás szószos kínáló, matricás, jelzett, kis kopásokkal. d: 15 cm, m: 12,5 cm 2386384
11247
394
Zsolnay virágmintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, kis foltokkal. 12x8,5 cm 2386371
11248
394
Zsolnay kis méretű virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 8 cm 2386368
11249
394
Zsolnay kis méretű virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 11 cm 2386357
11250
394
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft