Zsolnay porcelán teáskanna, fehér mázas, jelzett, kis kopással, lepatt... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/394/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Zsolnay-porcelan-teaskanna-feher-mazas-jelzett-kis-kopassal-lepattanassal-m-17-5-cm~II2394703
2394703
11241
394
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Zsolnay porcelán teáskanna, fehér mázas, jelzett, kis kopással, lepattanással. m: 17,5 cm
: karap_norbert