1941 Evangélikus keresztyének képes Harangszó-naptára az 1941. évre. 4. évfolyam. Szerk.: Szabó József. Győr, 1940, Baross-ny. Az elülső borító gyűrött.+1941 A 6 Órai Újság Népnaptára az 1941. évre. A borítója hiányos, sérült, megviselt állapotban.
1942 Híd különszáma: Ami a romok alatt s ami a romok felett van, írta Zilahy Lajos. III. évfolyam 28. szám, szerk.: Zilahy Lajos. Kisebb szakadásokkal, 16p
1942 Horthy István (1904-1942) kormányzóhelyettes gyászszertartására szóló meghívó, eredeti borítékkal, törésnyommal + 1 db fotó a gyászszertartásról, amint az Országház lépcsőin viszik a koporsót, hátoldalán Kallós Oszkár udvari és kamarai fényképész pecsétjével jelzett, szakadással, 12,5x17 cm
1942 Hősi Halált halt vitéz Nagybányai Horthy István Magyarország kormányzóhelyettese ő főméltósága temetésének szertartási rendje. 8p. kis beszakadással