Nyomtatványok

Tételek száma: 201

Bali Mária Ildefonsa: Királylány legendája. Árpádházi Szent Margit tisztelőinek. Bp., 1942 Klösz Gy
13521.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Nyerni a lottón!, Top Trading Hungary Kereskedelmi Kft., papírkötésben, 120p
13522.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Farkas F. Tamás: Vizuális illúziók és extra dimenziók. Füzet alakú kiadvány 6 képpel
13523.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pablo Picasso (1881-1973): Guernica. Nyomat. Üvegezett keretben, 39×88,5 cm.
13524.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Budapest új épületei: homlokzatok, részletek, kapuk, előcsarnokok és udvarok ; fénykép felv?etelek 65 fénynyomatu lapon Anton Schroll & Company, 1910-es a szecessziót népszerűsítő albumából két lap XI. Móricz Zsigmond körtér 1., és egy másik épület. KÉt nagy tábla. 30x40 cm
13525.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vasarely, Victor (1908-1997): Tér, ofszet nyomat, utólagos jelzéssel, 40x26 cm
13527.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nagy doboznyi vegyes papírrégiség, benne sok képeslap, nyomtatványok, régi fotóalbum, térképek, utazási prospektusok, kevés filatélia
13528.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
11
Ív. Szépirodalmi és művészeti folyóirat. 1945. 1. évf. 1. sz. Szerk. Csorba Győző. Egyetlen szám, több nem jelent meg.  Pécs, 1945, Kultúra. 32 l. A lap szépirodalmi jellegű írásokat (András Endre, Csányi László, Csorba Győző, Kopányi György, Weöres Sándor verseit és Morvay Gyula elbeszélését), dokumentumot (Harcos Ottó kommentárjával Szabó Dezső , Martyn Fe­renc rajzát, tanulmányokat (Várkonyi Nándor írását, Kodály Zoltán előadását) kö­zölt, továbbá Igény rovatcím alatt Martyn Ferenc írását és Termés rovatcím alatt Bárdosi Németh János kritikáját (Illyés Gyula: Egy évcímű kötetéről) tartalmazta
13529.

Ív. Szépirodalmi és művészeti folyóirat. 1945. 1. évf. 1. sz. Szerk. Csorba Győző. Egyetlen szám, több nem jelent meg. Pécs, 1945, Kultúra. 32 l. "A lap szépirodalmi jellegű írásokat (András Endre, Csányi László, Csorba Győző, Kopányi György, Weöres Sándor verseit és Morvay Gyula elbeszélését), dokumentumot (Harcos Ottó kommentárjával Szabó Dezső , Martyn Fe­renc rajzát, tanulmányokat (Várkonyi Nándor írását, Kodály Zoltán előadását) kö­zölt, továbbá Igény rovatcím alatt Martyn Ferenc írását és Termés rovatcím alatt Bárdosi Németh János kritikáját (Illyés Gyula: Egy évcímű kötetéről) tartalmazta

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1968 Csillebérc ifjúgárda altábor, felvasalható címke 8x13 cm
13530.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft