1943 Budapesti Egységes Hálózat betűrendes távbeszélő névsora és szaknévsora, a M. Kir. Postavezérigazgatóság kiadása. Telefonkönyv, néhány korabeli reklámmal, térképpel illusztrálva. Kissé sérült papírkötésben, helyenként szakadt, gyűrött oldalakkal
1943 Memorandum Budapest székesfőváros területén a rózsadombi Gül Baba-emlékhez tartozó telektömbön megépítendő Turáni Népek Levente- és Diákotthona, továbbá a Tabán fölött elvonuló Nap-hegy gerincén emelendő Magyar Kultúrhistóriai Múzeum és Kiállítócsarnok létesítése tárgyában. Papírkötésben, magyar és francia nyelven, középen hajtott, 16p
1944 Városok Lapja. Város politikai hetilap. Szerk.: Lukács Ödön. A Magyar Városok Orsz. Szövetségének és a Városi Mérnökök Orsz. Szövetségének hivatalos lapja.április. májusi szám, középen hajtásnyommal.