1924/25 Der Pionier. Monatsblätter für christliche Kunst, praktische Kunstfragen und kirchliches Kunsthandwerk. XVII. évf., 1924/25. München, Verlag der Gesellschaft für christliche Kunst. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált folyóirat, keresztény-egyházi művészet témában. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott gerinccel és borítóval.
1926 IHV A nemzetközi SZállodások és Vendéglátósok kongresszusa Budapesten. Programfüzet budapesti látképekkel, francia nyelven. Zsinórfűzött papírkötésben. 8 lap 8 hártyapapír.22x16 cm
1927 A Kossuth-szobor leleplezése emlékére készített képes nyomtatvány, hátoldalán Electrolux reklámmal és a cég nevének betűivel kezdődő hazafias verssel, szép állapotban
1930 Filep Lajos: Feltöltés iszapolással és az iszap folyása nyílt csatornákban. Különlenyomat a Vízügyi Közlemények. 1930. január-június. Bp., 1930, K. M. Egyetemi Nyomda, 19 p.