Nyomtatványok

Tételek száma: 201

1914 Hadi kölcsön aláírási felhívás 4p.
13376.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1914-1959 Vegyes régi újság tétel (8 db): Vasárnap 4 db különböző száma, Magyarország XLV. éfolyam 256. szám, Református Diákmozgalom XV. éfolyam 13. szám, Népszava I. évfolyam 197. szám, Hajdú-Bihari Napló XVI. évfolyam 187. szám
13377.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13378.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1918 Esztendő I. évf. 1.,4.,6.,8. Szerk.: Hatvany Lajos, Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső. Változó állapotban, szakadt, sérült borítókkal.
13379.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1918-1932 Szent István-Társulat naptárai 1918., 1924-1932. évekre, összesen 10 db.
13380.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1918-1935 Vegyes évkönyv tétel, 6 db: Mikszáth Kálmán 1918, Pesti Hírlap 1925 évi nagy naptára, A Magyarság Évkönyve 1926, 1927, Mindent Tudok Az Ujság Évkönyve 1927, Hangya naptár 1935. Változó állapotban.
13381.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1918 Marx és Engels: A kommunista kiáltvány. Bp., Népszava. Fűzve, kiadói papírborítóval
13382.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1919. N. Lenin: A szovjethatalom legközelebbi feladatai. Bp., Közoktatásügyi Népbiztosság. 38p. Kiadói papírborítóval
13383.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1919 Magyar Tanácsköztársaság, A posta, távíró és távbeszélő hivatalos lapja különböző számaiból származó lapok, összesen 13 db, szakadásokkal
13384.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
18
cca 1920 Unser liebes München im Bild. München, é.n., Kunstverlag Wutz. Harántalakú album müncheni látnivalók, nevezetességek fotó reprodukcióival (Frauenkirche, Marienplatz, Feldherrnhalle stb.), harántalakú vászonkötésben, Münchner Kindl alakjával illusztrált, kissé foltos borítóval
13385.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1922-1923 Vegyes naptár tétel, 3 db:  1922-1923 Szent István Naptára 1922./1923. évre. Bp., Szent István Társulat.;  1922 Magyar Szabadság naptár. Változó állapotban, szakadt borítókkal.
13386.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1923 Élet. Képes heti folyóirat. Szerk.: Anka János és Alszeghy Zsolt. XVII. évf. 1-26. sz. Bp., 1923, Élet-ny., 540 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.
13387.

1923 Élet. Képes heti folyóirat. Szerk.: Anka János és Alszeghy Zsolt. XVII. évf. 1-26. sz. Bp., 1923, "Élet"-ny., 540 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft