1914-1959 Vegyes régi újság tétel (8 db): Vasárnap 4 db különböző száma, Magyarország XLV. éfolyam 256. szám, Református Diákmozgalom XV. éfolyam 13. szám, Népszava I. évfolyam 197. szám, Hajdú-Bihari Napló XVI. évfolyam 187. szám
1918-1935 Vegyes évkönyv tétel, 6 db: Mikszáth Kálmán 1918, Pesti Hírlap 1925 évi nagy naptára, A Magyarság Évkönyve 1926, 1927, Mindent Tudok Az Ujság Évkönyve 1927, Hangya naptár 1935. Változó állapotban.
1922-1923 Vegyes naptár tétel, 3 db:
1922-1923 Szent István Naptára 1922./1923. évre. Bp., Szent István Társulat.;
1922 Magyar Szabadság naptár. Változó állapotban, szakadt borítókkal.
1923 Élet. Képes heti folyóirat. Szerk.: Anka János és Alszeghy Zsolt. XVII. évf. 1-26. sz. Bp., 1923, "Élet"-ny., 540 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.