Festmények és grafikák

Tételek száma: 321

Szekeres István (1927-): Miau-miaú. Filctoll, papír, jelzett. 29,5×21 cm
10277.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Szemethy Imre (1945- ): Fabál-tánc. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 25x34 cm
10278.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Szilágyi Teréz (1954-): Átfolyások (cím nélkül), 1992. Akvarell, pasztell papír, jelzett, paszpartuban, 17×21 cm
10279.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Szirányi István (1951-) : Irányok, 1984. Offset, papír, jelzett, számozott (14/30), 20,5×29 cm
10280.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Szüle Mihály (1902-1992): Önarckép, 1933. Kréta, ceruza, papír, jelzett. Lap alján apró szakadással. Historizáló, kissé sérült üvegezett keretben, 21,5×15 cm
10281.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Szüle Péter (1886-1944): Az öregem (Szüle Péter édesapjának portréja), 1922. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett keretben, 50×36 cm.
10282.

Szüle Péter (1886-1944): "Az öregem" (Szüle Péter édesapjának portréja), 1922. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett keretben, 50×36 cm.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
10283.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Tassy Béla (1942-): Tánc. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (2/25), 44,5x32 cm
10284.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari pilóta. Litográfia, papír, jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Galeria Ferrari Maranello és Edizioni darte Fioranese s.n.c. szárazpecsétjével. Galeria Ferrari Maranello mappából. 25x19 cm. Lap jobb szélén apró folttal és jobb felső sarkában apró sérüléssel. / Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari pilot. Litography on paper, signed below the print in printed letters. With Galeria Ferrari Maranello és Edizioni darte Fioranese s.n.c. dry seal. From the album Galeria Ferrari Maranello, Nani Tedeschi. 25x19 cm. With a small spot on the right part of the sheet and small damage in the upper right corner.
10285.

Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari pilóta. Litográfia, papír, jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. szárazpecsétjével. Galeria Ferrari Maranello mappából. 25x19 cm. Lap jobb szélén apró folttal és jobb felső sarkában apró sérüléssel. / Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari pilot. Litography on paper, signed below the print in printed letters. With Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. dry seal. From the album Galeria Ferrari Maranello, Nani Tedeschi. 25x19 cm. With a small spot on the right part of the sheet and small damage in the upper right corner.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Tenkács Tibor (1913-1998): Utcán (Tokaj vagy környéke?). Olaj, vászon, jelzett (Tenkács 973). Fa keretben. 60,5×80,5 cm / Tiboir Tenkács. On the street (Tokaj or surrounding area?). Oil on canvas, signed. Framed. 60,5x80,5 cm
10286.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Tipary Dezső (1887-1967): v. B. P úr arcképe, 1920-40 körül. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, díszes fa keretben. Hátoldalán Nemzeti Szalon, téli kiállítása címkével, amelyen a festőművész autográf írása látható és a mű címe. v. BP arcképe. A v. feltehetően a vitéz rövidítése, tehát az ábrázolt úr a Horthy Miklós kormányzó által 1920-ban alapított vitézi rendnek tagja lehetett. 80×65 cm / Dezső Tipary (1887-1967): Portrait of gallant B.P. Oil on canvas, restored. With exhibition label on the reverse. Framed. 80x65 cm
10287.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Tolan, Vasile (1953-): H14/05.02.93. Litográfia, papír, jelzett, HC IV/IV számozással. 100x70 cm / Litography on paper, signed. Romanian artist.
10288.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft