Szemethy Imre (1945- ): Fabál-tánc. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 25x34 cm
Szüle Mihály (1902-1992): Önarckép, 1933. Kréta, ceruza, papír, jelzett. Lap alján apró szakadással. Historizáló, kissé sérült üvegezett keretben, 21,5×15 cm
Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari pilóta. Litográfia, papír, jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. szárazpecsétjével. Galeria Ferrari Maranello mappából. 25x19 cm. Lap jobb szélén apró folttal és jobb felső sarkában apró sérüléssel. / Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari pilot. Litography on paper, signed below the print in printed letters. With Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. dry seal. From the album Galeria Ferrari Maranello, Nani Tedeschi. 25x19 cm. With a small spot on the right part of the sheet and small damage in the upper right corner.
Tenkács Tibor (1913-1998): Utcán (Tokaj vagy környéke?). Olaj, vászon, jelzett (Tenkács 973). Fa keretben. 60,5×80,5 cm / Tiboir Tenkács. On the street (Tokaj or surrounding area?). Oil on canvas, signed. Framed. 60,5x80,5 cm
Tipary Dezső (1887-1967): v. B. P úr arcképe, 1920-40 körül. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, díszes fa keretben. Hátoldalán Nemzeti Szalon, téli kiállítása címkével, amelyen a festőművész autográf írása látható és a mű címe. v. BP arcképe. A "v." feltehetően a vitéz rövidítése, tehát az ábrázolt úr a Horthy Miklós kormányzó által 1920-ban alapított vitézi rendnek tagja lehetett. 80×65 cm / Dezső Tipary (1887-1967): Portrait of gallant B.P. Oil on canvas, restored. With exhibition label on the reverse. Framed. 80x65 cm