Festmények és grafikák Tételek száma: 321
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2199839
10228
393
Rácz András (1926-2013): Felfelé törekvés (1964). Lakkfesték, papír, sérült, jelzett, hátoldalán feliratozott, 34,5×17,5 cm 2382648
10229
393
30000
Rác András (1926-2013): Robbanás. Diópác, papír, jelzett, kartonra kasírozva, plexüvegezezett fa keretben, 59,5×42 cm 2377723
10230
393
22000
Rácz András (1926-2013): Struktúrák, 1960. Szén, papír, jelzett a hátoldalán. 39,5x32 cm 2347534
10231
393
24000
Rácz László (1919-1999): Kompozíció II., 1997. Olaj, farost, jelzett. 45×34,5 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2377625
10232
393
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): A kékszakállú herceg vára. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány A/E 7. számozással. Paszpartuban. 49,5×68 cm 2377262
10233
393
Raszler Károly (1925-2005): Trófea. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 3/15. Lap tetején paszpartuzás nyomaival. 43×59 cm 2377198
10234
393
Reich Károly (1922-1988): Őszi éj. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott: 75/100. 29×39 cm 2347380
10235
393
9500
Remsey Ágnes (1915-2010): Liliom. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. 35×24 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 29. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2378425
10236
393
Révai Edit (?-): Tanya (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, próbanyomat "próba I" felirattal. Hátoldalán Orosz Balázs igazolásával, mely szerint édesapja, Orosz Gellért festőművész hagyatékából származik. 11×15,5 cm 2285914
10237
393
44000
Romek Árpád (1883-1960): Csendélet porcelán babával. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Dekoratív fa keretben. 57x57 cm 2382922
10238
393
Róna Emy (1904-1988): Pierett (1941). Akvarell, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, készült a Bábszínház című 1941-ben kiadott könyvhöz, 24×17 cm 2369575
10239
393
Rudnay Gyula (1878-1957): Bolond Istók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft