Festmények és grafikák Tételek száma: 321
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2354057
10216
393
Pető János (1940-2009): Alakok. Linómetszet, papír, jelzett. Egyben Képcsarnok meghívó 1970-ben rendezett kiállításra, amelyet Supka Magdolna művészettörténész nyitott meg. Grafika méret: 14,5x9,5 cm 2382382
10217
393
Petőcz Lajos (1919-): Tánc. Rézkarc, papír, jelzett, 32x21,5 cm. 2137499
10218
393
Petrencsik Olívia (?-): Női portré. Olaj, vászon. 40x30 cm 2347089
10219
393
4800
Pirk László (1953-): Kőmíves Kelemenné. Litográfia, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben. 48,5x29,5 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2340948
10220
393
Plesnivy Károly (1930-1984): Barna fák. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült keretben, 33×47,5 cm 2256508
10221
393
Prihoda István (1891-1956): Jézus. Rézkarc, papír, jelzett, lap alján és tetején szakadásokkal, 30×24 cm 2382075
10222
393
Prihoda István (1891-1965) - Glatter Gyula (1886-1927): Ivóban (Pipázó kocsis). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 24×29 cm 2377864
10223
393
Prihoda István (1891-1956): Pásztorlányka; színezett rézkarc, jelzett. üvegezett keretben. 33x49 cm 2377735
10224
393
38000
Orosz Gellért (1919-2002): Színes táj. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán fia, Orosz Balázs igazolásával. 20×28,5 cm 2306809
10225
393
Ott Hédi (?-): Vízparti hangulat. Olaj, vászon, jelzett. 60x50 cm 2306803
10226
393
Ott Hédi (?-): Pihenés. Olaj, vászon, jelzett. 60x70 cm 2118540
10227
393
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Grafit, papír, jelzett, 24x19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft