Szabó Zoltán, Angyalföldi (1929-2014): Haldokló, 1992. Vegyes technika, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf verses sorokkal, melyek felületi sérülés miatt kissé hiányosak. 21,5x30,5 cm
Szalczer István (?-): Hamelni háztetők, 1989. Kréta, papír, jelzett, hátoldalán is jelzett és datált, 24,5×35 cm / István Szalczer (?-): Houses in Hameln. Chalk on paper, signed, also signed and dated on the back, 24,5×35 cm
G. Szántó András (?-2002): Kanyargós utca, 1996. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével. Fa keretben. 36x49,5 cm
Szász Endre (1926-2003): Alak. Tus, papír, jelzett. Lap tetején alkotást nem érintő szakadással, lap szélén foltos (paszpartuzás nyomaival). 29,5x21 cm
Szász Endre (1926-2003): Női arc (Emese). Szitanyomat, papír, számozott (39/100), jelzett, felcsavarva, kisebb törésnyommal, lap tetején kisebb szakadással, 40×35,5 cm + Szász Endre által tervezett plakát, Magyar Sízők egyesülete. Ofszet, papír, felcsavarva, kisebb gyűrődésekkel, 67,5x46 cm