Festmények és grafikák Tételek száma: 321
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2306982
10168
393
Carl W. Luckscheiter (?-?): Nyílt lapokkal, 1898 (groteszk rajz). Tus, papír, jelzett. Lap alja enyhén. foltos. Kartonra kasírozva. 33×22,5 cm. 2316125
10169
393
Carl W. Luckscheiter (?-?): Áll a bál (groteszk rajz). Tus, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. Kartonra kasírozva. 27,5×45,5 cm. 2306981
10170
393
Carl W. Luckscheiter (?-?): Zavarosban halászók, 1931 (groteszk rajz). Tus, papír, jelzett. Enyhén foltos. 29,5×22 cm. 2324381
10171
393
Luzsicza Lajos (1920-2005): Vág-völgyében. Aquatinta, papír. Jelzett, Paszpartuban. 30x40 cm 2333800
10172
393
40000
Mányai József (1875-?): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Jelzett. Antik, kissé sérült fa keretben, 45×55 cm 2360701
10173
393
Markella Ignác (?-): Tájkép. Olaj, vászon, hátoldalán jelzett. Dekoratív fa keretben, 30×40 cm 2377593
10174
393
24000
Marsovszky Endre (1916-1989): Sárga akvárium. Vegyes technika, papír. Jelzett. Lap széle sérült. 30x48 cm 2381864
10175
393
Frans Masereel (1889-1972): Tüntetés, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm 2381865
10176
393
Frans Masereel (1889-1972): Győzelem, cca 1930. fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm / Wood engraving 2381863
10177
393
Frans Masereel (1889-1972): Nagyváros éjszaka, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16x11 cm / Wood engraving 2345705
10178
393
Ifj. Mátrai Lajos (1875-1965): Női büszt, 1914. Ceruza, papír, jelzett. Foltos. Lap szélén apró szakadásokkal, jobb felső sarokban kisebb hiánnyal. 49x31,5 cm 2380074
10179
393
130000
Maurer Dóra (1937-): Holtak háza (Pompeji sorozat 1.), 1963. Rézkarc, vegyes technika, papír, jelzett, számozott (50/39). Üvegezett fa keretben, 16x16 cm. Egy másik példánya reprodukálva: Artmagazin, 94. lapszám, 2007, az interneten lehívható https://www.artmagazin.hu/articles/archivum/03e5128e43afdd6bba58f0bf6a9fd461 alatt.
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft