Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 292
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2333234
17578
391
Bartók Miklós - Budai József: Jó modor, szabályok. Bp., 1929, Budai Könyvnyomda. Kiadói papír kötésben. 2103237
17579
391
Marczell Ágoston: Becsülettel... Színmű 5 felvonásban. Bp., 1932., Szerző. Kiadói kissé szakadt papírkötésben. 2071630
17580
391
Petőcz András Tótszegi Tibor (szerk)
Állóháború - Irodalmi anológia Bp., 1983. Elte. Kiadói papírkötésben 1500pld 2195264
17581
391
2 db Öveges József könyv:
Érdekes fizika. Rajzokkal illusztrálva. Bp.,1963, Táncsics. Átkötött félvászon-kötésben.
Az elektronok nyomában. Az élő fizika III. Bp., 1955, Művelt Nép Tudományos és Ismeretterjesztő Könyvkiadó. Félvászon-kötésben. 1592254
17582
391
Kiss József összes költeményei. Bp., 1899, Singer és Wolfner. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. 1345073
17583
391
Herczeg Ferenc (szerk.): Mikszáth almanach az 1915 -ik évre. Budapest, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötésben 2195367
17584
391
Családi kis lexikon. Szerk.: Kőhalmi Béla. Bp., 1942, Rádió Ujság Lapvállalat K. F. T. Févászon-kötésben. A gerince sérült, borító és néhány lap ceruzával összefirkálva. 2049456
17585
391
Kertész Imre: Sorstalanság. Bp.,2009,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1862126
17586
391
Kisfaludy Károly minden munkái. III. kötet. Öszveszedte Toldy Ferenc. Buda, 1831. Magyar Királyi Egyetem betűivel, 203+1 p. Papírkötésben, foltos, kopott borítóval, néhány foltos lappal, deformált gerinccel. 2348941
17587
391
Victoria Tobach: Tűzön járók. Bp., 2001. Tobbi Bt. Kiadói papírkötés. Dedikált. 2348626
17588
391
Bajza József: Podmaniczky-Magyar Benigna a horvát költészetben. Bp., 1935, MTA. Kiadói papírkötés. 2348611
17589
391
Szerkesztő: Fülöp József és Tasnádi Kubacska András. 100 éves a Magyar Állami Földtani Intézet. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Műbőr-kötés, Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft