Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 292
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2337665
17602
391
Albert Györgyi-Kőháti Zsolt-Marschall Éva-Molnár Gál Péter: Garas. Bp., é.n., Budapest Print. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2338224
17603
391
Halász Dezső: Ujabb költeményei I. 1859-1882. Bp., 1882, Légrády Testvérek Bizománya. Szerző sajátja. Aranyozott lapszélekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban. 2337654
17604
391
Szigethy Gábor: A kövér szendrő. Bp., 2002, Nyitott Könyv. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2337862
17605
391
1902 Selonszkij N.N.: A jövő világából, fordította Abrozovics Dezső. Bp.,1902, Franklin Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. 2337705
17606
391
László Anna: Hevesi Sándor. Bp., 1973, Gondolat. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Kiadói papír védőborító, enyhén kopott állapotban. 2358490
17607
391
Dr. Merényi Oszkár: A magyar lélek története és az irodalom. Nyíregyháza, 1943, Venkovits K. Lajos. Kiadói papír kötésben, szakadozott borítóban. 2362362
17608
391
Magyar László: Szegedi panoptikum. Magyar László karrikaturái. Móra Ferenc előszavával. Szeged, 1926, Szerzői kiadás, (Délmagyarország-ny.), 1 t.+126 p. Borító nélküli példány, széteső állapotban, de hiánytalan.
Számozott (150/55.), a szerző által aláírt példány. 2364709
17609
391
József Attila öröksége. Szerk.:Angyal János. Bp., én., Petőfi Irodalmi Múzeum.Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2364854
17610
391
900
Francois Villon: Francois Villon balladái Faludy György átköltésében. Negyvenedik kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2364881
17611
391
Középkori anekdoták. Szerk.:Szabó György. Bukarest, 1976, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas állapotban. 2201672
18500
391
Jack Higgins: Veszélyes terepen. Bp., 1997, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötésben. 2196438
18501
391
Kerecsényi Antal: A barát, meg a komédiás. Bp., 1938, Stádium. Kiadói egészvászon-kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft