Nyomtatványok

Tételek száma: 212

cca 1920-1930 Sullivan werkzeuge für strassenbauunternehmer und minenausbeutung, német nyelvű katalógus
13114.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1920 Boldog Új Évet kíván a levélhordó. Kiadják a Magyar Posta jótékonysági intézményei. Bp., Pesti Könyvnyomda Rt., dátumozva: (Érk. 1919. XII. 30.), Csillay Kálmán: 1920. c. versével és Battenberg Lajos posta és távirda-főigazgató Új korszak küszöbén c. írásával, az utolsó lapon a váci püspöki bérpince erdélyi-marosmenti borvidék rajnai rizling reklámjával, az utolsó lapon egykorú jegyzetekkel, 16,5x10,5 cm, 2 sztl. lev.
13115.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1920 Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája levele egy iskolai tanárnak az általa rendezett ünnepség kapcsán
13116.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1920 Képes Krónika. Szépirodalmi, művészeti és társadalmi hetilap. VIII. évf. 1-17. sz. Szerk.: Zigány Árpád. Bp., 1920, Pallas-ny. Kopott, kissé foltos félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel.
13117.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1920-1970 4 db nyomat
13118.

1920-1970 4 db nyomat

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1921-1922 Magyar Nyomdászat melléklete, Kozma Lajos könyvdíszei, 4p
13119.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1922-1923 Magyar kivándorlókat, visszavándorlókat védő iroda naptárának borítója félig papírlapra ragasztva
13120.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
19
1921 Kimutatás a Budapesti Egyesített Városi Vasutak napi átlagos forgalmi teljesítményéről, 1919, 1920 és 1921-es évekről, 1921. okt. 18., Bp., B. E. V. V.-ny., 33x21 cm
13121.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1921-1936 Képes Krónika folyóirat több mint 100 száma. Nagyon gazdag képanyaggal, a kor híreivel, változó állapotban, közte jó állapotú, de szakadt, sérült is.
13122.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1922-1923 Vegyes naptár tétel, 3 db:  1922-1923 Szent István Naptára 1922./1923. évre. Bp., Szent István Társulat.;  1922 Magyar Szabadság naptár. Változó állapotban, szakadt borítókkal.
13123.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Reich Károly (1922-1988): Akt, nyomat, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 23×14 cm
13124.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1923 Élet. Képes heti folyóirat. Szerk.: Anka János és Alszeghy Zsolt. XVII. évf. 1-26. sz. Bp., 1923, Élet-ny., 540 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.
13125.

1923 Élet. Képes heti folyóirat. Szerk.: Anka János és Alszeghy Zsolt. XVII. évf. 1-26. sz. Bp., 1923, "Élet"-ny., 540 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft