Nyomtatványok

Tételek száma: 212

Ámos Imre (1907-1944): Angyal. Ofszet nyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 17×11 cm.
13090.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Vegyes papírrégiség tétel, Napkelet 1923. jan., Tolnai 1910. ápr. 24., Képes Krónika 1924. nov. 16., Kerényi Frigyes összes költeményei 1840-1851. (Olcsó Könyvtár 5 . sz., Bp., Franklin, 1875.) Kock Pál: A három nadrágos ember. Változó állapotban, a Kerényi Frigyes könyv kötése sérült, szétvált, Kock Pál munka nagyrészt hiányos, (16 oldal.)
13091.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1894 Budapesti Hírlap. Szerk.: Rákosi Jenő. XIV. évf. 60-104. sz. 1894. márc. 1. -ápr. 15. Nagyon gazdag korabeli reklámanyaggal. Benne a kor híreivel, érdekes írásokkal, közte benne Kossuth Lajos (1802-1894) halálhírével, a 80-92 oldalak között Kossuth Lajosról szóló, gyászkeretes címlapokkal. Átkötött kopott félvászon-kötésben, néhol egy-két foltos lappal, 3 számot felcseréletek (97, 99, 98.), intézményi bélyegzőkkel.
13092.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1896 Az ezredéves kiállítás I.,II.,III., + Az ezredéves kiállítás madártávlati képe
13093.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10
1897 Meghívó a román király és királyné őfelségének budapesti tartózkodása alkalmából az Operaházban rendezett díszelőadásra
13094.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1899 Budapesti Napló negyedéves almanachja. III. és IV. füzet. (1899. julius, augusztus, szeptember; október, november, december.) Bp., Budapesti Napló. A borítókon Márk Lajos, Magyar-Mannheimer Gusztáv illusztrációval. Gazdag képanyaggal illusztrált. Illusztrált papírkötésekben, kissé foltos papírborítókkal, a III. füzet hátsó borítóján hiánnyal, az utolsó pár lap szélén kis hiánnyal.
13095.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1900 80 db dombornyomott litho gyűjtőkép bélyegalbumban.
13096.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13097.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
13098.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1905 Magyar Bába-kalendárium 1905. évre. Szerk. és kiadja: Dr. Dirner Gusztáv. IX. évf. Bp., Buschmann F.-ny., 205+17 p. Kiadói sérült kartonált papírkötésben, szakadt elülső szennylappal.
13099.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15
1907-1930 3 db ritka politikai röpirat: Ferdinandy László: Az országgyűlés és az ideiglenes alkotmány Dedikált! Brankovics pátriárka feledékenységei. Újvidék, 1907, dr. Kresz Károly: A Népszövetség gazdasági munkája. Bp., 1925. May.
13100.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1909 Vasárnapi Ujság. LVI. évf. 1909. 1-52. sz. Teljes évfolyam. Szerk.: Hoitsy Pál, főmunkatárs: Mikszáth Kálmán. + 1910- LXVII. évf. 1. sz. + Vasárnapi Ujság 1908 Karácsonya + Vasárnapi Ujság 1909 Karácsonya (az illusztrációk között Pogány Willy illusztációkkal is.) Bp., Franklin, VII+16+1104.+36+59+56+4 p. Benne a kor híreivel, érdekes írásokkal. Nagyon gazdag képanyaggal, illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal, közte Fratelli Deisinger kávé és tea árjegyzékével, Zwack, Kovald, Szultán Forrás, Gottschlig és más reklámokkal. Korabeli félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, néhány sérült, egy-két foltos lappal, egy- két lap kötésénél javítással, 41x30x7,5 cm
13101.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft