1912 The Daily Graphic. 1912. apr. 20. Titanic In Memoriam Number. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, angol nyelven, sérült, megviselt állapotban, az utolsó lap leszakadt, 20 p.
1910 Belügyi Közlöny. XV. évf. 1910. Kiadja a Magyar Királyi Belügyministerium. Bp., 1910, Pesti Könyvnyomda Rt., XVIII+609 p. Átkötött félvászon-kötés, javított kötéssel.
1913 Az első budapesti cseh munkásegylet dombornyomott díszítésű használatlan táncrendje, jó állapotban // tanecni porad, první cesky spolek delnicky v Budapesti // embossed dance-schedule 7×12 cm
1915 Magyar Királyi Államvasutak 136513/915. szám; 1. szám. Szolgálati és illetmény szabályzat a magyar királyi államvasutak alkalmazottai részére, Budapest Franklin-Társulat Nyomdája. 186p. + hozzá 1924 M. kir. Államvasutak számlázási minta.