1930 Szlőjdminták, fűrészelési gyakorlatok mintakönyvfüzet különféle játékok, dísztárgyak készítésére, 52 minta és annak leírása, kiadta: M. kir. államit térképészet, szép állapotban, 41p
Holly-Meiken-Rachow: Die Aquarienfische in Wort un Bild. 1932-1950. 334+ 384 lap. Halakat bemutató puha fedelű füzetek formájában megjelent gyűjthető munka két gyűrűs berakóban. Feltehetően nem teljes.
1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel.