Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 328

Gyulai Pál: Bírálatok. 1861-1903. Bp.,1911, MTA. Kiadói papírkötés, a borító széleken kis szakadásokkal, foltos gerinccel. Felvágatlan példány.
17521.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kaffka Margit: Színek és évek. Bp., 1912, Franklin. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kifakult, egyébként jó állapotban.
17522.

Kikiáltási ár:
800 Ft
9
17523.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagy Márton: Patikás Gyurika mókái. Nagyvárad, 1929. Szerzői. Kiadói papírkötésben, szakadásokkal. Bihar vármegye főszolgabírájának helytörténeti vonatkozású megemlékezései.
17524.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kétnyelvű Kis Könyvtár 16 kötete. Dickens, Oscar Wilde és mások műveivel. Bp., Terra. Angol és magyar nyelveken. Papírkötésekben.
17525.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
11
Nagy Bandó András: Bevezetés. Győr,én.,Széchényi-ny. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17526.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Nagy Lajos: Vadember. Gerő Ödön (1863-1939) kritikusnak dedikált első kiadás. Bp., 1926. Szerzői. Erősen sérült papírkötésben
17527.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gombok. A Tandem Grafikai Stúdió Anno sorozata. Bp., é.n., Tandem. Kiadói papír kötésben.
17528.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Előző generác(z)iók talányos tárgyai. A Tandem Grafikai Stúdió Anno sorozata. Bp., é.n., Tandem. Kiadói papír kötésben.
17529.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Konrád György: A városalapító. Bp.,1977, Magvető. Szerző által dedikált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói szakadozott, papír kötésben.
17530.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kolligátum 3 műből:  Halmi Bódog 2 műve: Molnár Ferenc, az író és az ember.; A zsidó gyerek.; Charles Dickens: Karácsonyi ének. Ford.: Haraszti Zoltán. Érdekes Újság karácsonyi melléklete. Bp., 1929-1922-é.n., Szerzői kiadás-Érdekes Újság,(Neuwald Illés-Kultura-Légrády-ny.), 80+132+96 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.   Halmi Bódog Molnár Ferenc, az író és az ember c. műve a szerző által dedikált.
17531.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Molnár Ferenc: Józsi és egyéb kis komédiák. Márk Lajos rajzaival. Bp.,[1910] ,Franklin, 227 p. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az elülső papírborítót bekötötték.
17532.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft