Molnár Ferenc: Hétágú síp. (Tréfák, karcolatok, tárcák. Bp.,1922 ,Franklin, 248 p. Első kiadás. Az ajánlásnál Molnár Ferenc nyomtatott aláírásával. Átkötött egészvászon-kötés, az elülső Falus Elek által illusztrált papírborítót bekötötték.
Szomaházy István (szerk.): A színház. Utazás a papírsziklákon és a vászonerdőkön át. Bp., 1901, Martos Adolf. Félbőr kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban.
Egy kövér ember meséi. Huszár Károly (Pufi) rádióelőadásai. Bp., 1935, Szerző. Kernstock Károly, Vértes Marcell, stb. grafikáival. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
P. Pál Ödön: A bujdosó vagyon. Bp., én., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. A szerző által dedikált.
Perutz Leó és Frank Pál: A mangófa csodája. Ford.: Barabás Béla. Bp., 1917, Singer és Wolfner. A borító rajta Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés.