Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 328

Dr. Doros Gábor - Dr. vitéz Horváth Mihály: Családvédelmi és egészségügyi tanácsadó. Tiszteletpéldány bélyegzéssel. Bp., 1939, Országos Vitézi Szék és Magyar Családvédelmi Szövetség. 64p.
17509.

Dr. Doros Gábor - Dr. vitéz Horváth Mihály: Családvédelmi és egészségügyi tanácsadó. "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel. Bp., 1939, Országos Vitézi Szék és Magyar Családvédelmi Szövetség. 64p.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16
Az erényöv. Összeállította és fordította: Végh István. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói egészvászon kötésben.
17510.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Sphinx: Amor tréfái otthon és vándoruton. Szerelmi történetek. Venus Könyvtár. Bp., 1895, Müller Ignác, 26 p. Kiadói papírkötésben, hiányos címlappal, rossz, széteső állapotban, bejegyzésekkel.
17511.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Óbudai Kisfaludy Színház 1892-1934. Szerk.: Dr. Kerényi Ferenc. Bp., 1991, Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17512.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vörösváry László: A lélek derűje. Bp., én., Vörösváry László. Gózon Lajos illusztrációival illusztrált. Aranyozott kiadói műbőr kötésben, az első lapja kijár de egyébként jó állapotban.
17513.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17514.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Erdős Renée: Az indiai vendég. Bp., 1929, Révai. Aláírt példány. Egészvászon-kötés, kopottas állapotban.
17515.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Petőcz György: Csak a narancs volt. A Fidesz története Fodor Gábor, Hegedűs István, Molnár Péter, Szelényi Zsuzsanna, Ungár Klára visszaemlékezésében. hn., 2001, Irodalom Kft. Bouóki András bevezető tanulmányával. Kiadói papírkötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító, jó állapotban.
17516.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17517.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17518.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17519.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Yong den Láma - Alexandra David Neel: Mipam. Az öt bölcsesség lámája. Fordította: Moharné Dobó Éva. Bp., 1945, Isis. Kiadói félvászon kötésben, kopásokkal, sérült gerinccel.
17520.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft