Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 328

Csoóri Sándor: Forgácsok a földön. Bp., 2001, Széphalom. Kiadói papír kötésben. Szerző által dedikált.
17425.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17426.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Radnóti Miklós: Orpheus nyomában. Műfordítások kétezer év költőiből. A fametszeteket Kaza György és Társa grafikai intézet készítette, a tipográfia és a borító Csillag Vera munkája. Bp., 1943, Pharos, 191 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói szakadozott, kissé sérült papír védőborítóban, a borítón és a gerincen ráragasztott címkével.
17427.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16
Tóth Lőrincz: Vata. Magyar Történeti Színművek I. kötet. Pest, 1836, Heckenast Gusztáv. Kiadói félvászon kötésben.
17428.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Németh László: Móricz Zsigmond. Bp., 1943, Turul, (Jövő-ny.), 111 p.+ 8 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóban.
17429.

Németh László: Móricz Zsigmond. Bp., 1943, Turul, ("Jövő-ny."), 111 p.+ 8 (fekete-fehér fotók) t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17430.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Camille Flammarion: Az ismeretlen és a Lelki problémák. I-II. köt. I. kötet: Haldoklók jeladásai. Megjelenések. Telepathia. Lelki híradások. [II. kötet: Belső sugallat. Az álmok világa. Távolbalátás. A jövendő megjósolása.] Ford.: Szabó László. Bp., 1901, Légrády, 2+280+1; 302+1 p. Első magyar kiadás. Átkötött kopott aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel. a második kötet címlapja hiányzik, az első kötet címlapja kissé sérült, a 2. kötet elülső szennylapja és első lapja szakadt.
17431.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
Kemény Zsigmond tanulmányai I-II. köt. Kiadja Gyulai Pál. Pest, 1870, Ráth Mór, VI+409; 415 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kopott borítókkal és gerincekkel, a II. kötet gerincén kis sérüléssel, az I. kötetben két lap szélén szöveget nem érintő hiánnyal, a II. kötetben felvágatlan lapokkal is.
17432.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Herczeg Ferenc Emlékezései I-III. köt. I. köt.: A várhegy. II. köt.: A gótikus ház. Bp., 1933-1939, Singer és Wolfner. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés. Az első kötetben a szerző, Herczeg Ferenc (1863-1954) aláírásával.  + Herczeg Ferenc Emlékezései III. köt.: Hűvösvölgy. Bp., 1993, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés.
17433.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
LIam OFlaherty: Lázadás Írországban. Ford.: Máthé Elek. Regény. Bp.,1942,Dante, 434 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, kiadó kartontokban, összességében jó állapotban.
17434.

LIam O'Flaherty: Lázadás Írországban. Ford.: Máthé Elek. Regény. Bp.,1942,Dante, 434 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, kiadó kartontokban, összességében jó állapotban.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Varga László: Fények a ködben. Egy életút a nemzet szolgálatában. Salgótarján, 2002, Médiamix. Kiadói kartonált kötésben. Szerző által dedikált. + Varga László: A fecske utca és a Park Avenue sarkán. New York, 1984, New York Publishing. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír kötésben.
17435.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
6 db Edgar Wallace Afrika-könyvek: Kannibálok között, Kalandok a kannibálok földjén, Sandi, Sandi rendet csinál, Sander a folyam ura, Bosambo + Edgar Wallace: A bosszúálló. Fordította: Fodor Erzsébet. II. kiadás. Bp., 1930, Dante. Horváth Sándor névbélyegzővel. Kiadói egészvászon kötésben, kis sérülésekkel.
17436.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft