Porcelán Tételek száma: 240
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2326475
11102
388
90000
Herendi Rotschild mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, pöttynyi mázhibával. 2326403
11103
388
80000
Herendi Rotschild mintás kínáló készlet. 5 + 2 db, tál és tálca. Komplett. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 38 cm 2326724
11104
388
32000
Herendi Rotschild mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d:33 cm, d 19 cm 2326402
11105
388
90000
Herendi Rotschild mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 2326458
11106
388
28000
Herendi Rotschild mintás teás csésze készlet aljjal 6+6 db. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2326470
11107
388
Herendi Rotschild mintás egy személyes étkészlet, leveses alátéttel, lapostányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 14, 18, 28 cm 2326782
11108
388
Herendi Rotschild mintás süteményes tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 16,5 cm 2326786
11109
388
Herendi Rotschild mintás kis tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 19 cm 2326803
11110
388
Herendi Rotschild mintás kis tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 21 cm 2326796
11111
388
Herendi Rotschild mintás kis tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 21 cm 2326715
11112
388
Herendi Rotschild mintás mokkás csésze alj. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d:11,5 cm 2326696
11113
388
2 db Herendi Rotschild mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14,5x9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft