Porcelán Tételek száma: 240
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2329798
11090
388
Herendi Viktória mintás kagyló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10,5x11 cm 2329588
11091
388
Herendi Viktória mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, alsó peremén apró lepattanással. d:19 cm, m: 16 cm 2327993
11092
388
30000
Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 7 db 2326861
11093
388
2 db Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5,5x5,5 cm, d: 9,5 cm 2326872
11094
388
Herendi Viktória mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16 cm 2326876
11095
388
Herendi Viktória mintás szív alakú bonbonniere, rózsával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x7 cm 2326884
11096
388
Herendi Viktória mintás szív alakú bonbonniere, rózsával díszítve. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x10x10 cm 2334442
11097
388
Herendi Viktória porcelán teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 14 cm 2326890
11098
388
Herendi Viktória mintás fonott kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 9,5 cm 2326909
11099
388
Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x15 cm 2326688
11100
388
Herendi Viktória mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7 cm 2326435
11101
388
38000
2 db Herendi Rotschild mintás gyertyatartó párban. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft